Stima Jídelní židle Luton

3 615 

Líbí se vám tento kousek (Stima Jídelní židle Luton) z našeho katalogu Dobrésezení.cz? Můžete si ho hned objednat a poslat k vám domů – na hlavní e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

Více detailů »

Kategorie: , Štítek:

Provedení: Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem látkou, kůží nebo koženkou. Nabízíme i čalounění do látky zákazníka, případně pouze s nalepeným molitanem nebo i bez molitanu jako přípravu na dočalounění u svého oblíbeného čalouníka. Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.). Židli z kolekce LUTON nabízíme i v barové variantě a ve variantě s područkami. Povrchová úprava Moření a lakování. Výběr barevného zakončení dřeva je podle vzorníku. Nabízíme i možnost objednání židle v surovém stavu pro další možnou barevnou povrchovou úpravu. Výběr čalounění sedáku dle níže uvedených vzorníků. V případě, že žádná z uvedených látek nevyhovuje, může si zákazník dodat látku vlastní.

Stima Jídelní židle Luton v nabídce:

Pokud potřebujete další informace o variantách, typech dřeva (LTD, MDF, masiv a dalších) a jiných materiálech v daném nábytku (Stima Jídelní židle Luton), proklikněte se na obchod Atan Nábytek, který je naším dodavatelem: více o produktu tady

Proč zvolit právě Atan

jako e-shop pro nákup:

  1. je na českém trhu déle než 22 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů nábytku v ČR,
  3. výnos a montáž jako služba navíc,
  4. m dopravu zdarma nad objednávku v ceně 1 499 Kč.

Vlastnosti a materiály:

  1. Záruka: 2 roky,
  2. Celková výška: 87 cm,
  3. Sedák: čalouněný,
  4. Více informací najdete zde.

Více fotografií

Chcete vidět tento typ nábytku sezení z více pohledů? Proklikněte se na tyto menší náhledy produktu:

Stima Jídelní židle Luton - výhodně Stima Jídelní židle Luton - na e-shopu skladem